Schedule & Results (Richmond Hill Hockey)

PrintSchedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
1Oct 08 20218:15 AMAAAM Midget AAA U16NatsCanlan Scar 1
2Oct 08 20212:00 PM-4:00 PMAAAM Midget AAA U16MarliesCanlan Scar 3
3Oct 09 20218:30 AMAAAM Midget AAA U16JRCCanlan Scar 2
4Oct 09 20213:00 PM-5:00 PMAAAM Midget AAA U16VKCanlan Scar 3
Oct 09 202112:00 PM-1:00 PMLLU15 Bantam #1LL - Bantam #2 Bond Lake Arena
Oct 09 20212:45 PM-4:15 PMAAM Atom AA U10Newmarket RedmenEd Sackfield Arena South
Oct 10 202112:15 PM-1:15 PMLLU15 Bantam #1LL - Bantam #3 Ed Sackfield Arena South
Oct 13 20217:00 PM-8:00 PMLLU13 Peewee #1LL - Peewee #2 Bond Lake Arena
Oct 14 20217:00 PM-8:00 PMLLU15 Bantam #2LL - Bantam #3 Bond Lake Arena
Oct 16 202111:15 AM-12:45 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersEd Sackfield Arena South
Oct 16 202112:45 PM-1:45 PMLLU13 Peewee #1LL - Peewee #2 Ed Sackfield Arena South
Oct 17 20214:00 PM-5:00 PMMIDU18 Midget #1U18 Midget #2Bond Lake Arena
Oct 17 20215:00 PM-6:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #4Bond Lake Arena
Oct 24 20215:30 PM-6:30 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #1Bond Lake Arena
Oct 24 20216:30 PM-7:30 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #4Bond Lake Arena
Oct 29 20218:00 AMAAPeewee AA U13Scarborough Ice RaidersCanlan Scarborough Rink #3
Oct 29 20216:30 PM-8:00 PMAAPeewee AA U13Ted Reeve ThunderCanlan Scarborough Rink #2
Oct 30 20218:15 AMAAPeewee AA U13West Hill Golden HawksChesswood Arena #2
Oct 30 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 01Team 04Ed Sackfield Arena South
Oct 30 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 02Team 03Ed Sackfield Arena South
Oct 31 20211:15 PM-2:45 PMAAANovice AAA U9Whitby WildcatsEd Sackfield Arena South
Oct 31 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #4U18 Midget #3Bond Lake Arena
Oct 31 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #1U18 Midget #2Bond Lake Arena
3Nov 06 20214:30 PMAM Peewee A U12Sarnia Sting JULIE MCARTHUR RRC - WEST
Nov 06 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 03Team 01Ed Sackfield Arena South
Nov 06 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 04Team 02Ed Sackfield Arena South
Nov 06 20211:15 PM-2:45 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersEd Sackfield Arena South
Nov 06 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 04Team 02Tom Graham East
Nov 06 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 01Team 03Tom Graham East
Nov 07 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 04Ed Sackfield Arena South
Nov 07 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 02TEAM 01Ed Sackfield Arena South
Nov 07 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 04TEAM 02Bond Lake Arena
Nov 07 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 01TEAM 03Bond Lake Arena
Nov 07 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #1U18 Midget #4Bond Lake Arena
Nov 07 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #3Bond Lake Arena
Nov 12 202112:15 PMAAPeewee AA U13Lasalle SabresWFSC-Hanstone Quartz
Nov 12 20215:15 PM-6:45 PMAAPeewee AA U13Scarborough Young BruinsWFSC-Hanstone Quartz
Nov 13 202112:15 PM-1:45 PMAAPeewee AA U13London Jr Knights WhiteWFSC-Hanstone Quartz
Nov 13 20217:45 PM-9:15 PMAAPeewee AA U13London Jr Knights GreenWFSC-Hanstone Quartz
U8MD61Nov 12 20215:00 PM-6:00 PMSelectMinor Novice MD U8Markham WaxersBond Lake Arena
Nov 13 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 02Team 01Ed Sackfield Arena South
Nov 13 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 03Team 04Ed Sackfield Arena South
Nov 13 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 03Team 04Tom Graham East
Nov 13 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 02Team 01Tom Graham East
Nov 13 20214:30 PMAAANovice AAA U9Barrie ColtsNTR
Nov 14 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 04Ed Sackfield Arena South
Nov 14 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 02Ed Sackfield Arena South
U8MD63Nov 14 20211:15 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Innisfil WinterhawksBond Lake Arena
Nov 14 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 03TEAM 04Bond Lake Arena
Nov 14 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 02TEAM 01Bond Lake Arena
Nov 14 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #1Bond Lake Arena
Nov 14 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #4U18 Midget #2Bond Lake Arena
Nov 15 20216:00 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersMt Joy
Nov 19 20218:30 PM-10:00 PMSelectU15 SELECTAurora TigersEd Sackfield Arena North
Nov 20 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 03Team 02Ed Sackfield Arena South
Nov 20 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 04Team 01Ed Sackfield Arena South
Nov 20 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 01Team 04Tom Graham East
Nov 20 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 03Team 02Tom Graham East
Nov 20 20213:30 PMAAANovice AAA U9Whitby WildcatsIroquois Arena
Nov 21 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 01Ed Sackfield Arena South
Nov 21 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 02TEAM 04Ed Sackfield Arena South
U8MD60Nov 21 20211:15 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Newmarket RenegadesBond Lake Arena
Nov 21 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 01TEAM 04Bond Lake Arena
Nov 21 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 03TEAM 02Bond Lake Arena
Nov 21 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #1Bond Lake Arena
Nov 21 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #4Bond Lake Arena
Nov 23 20219:00 PM-10:30 PMSelectU15 SELECTNewmarket RedmenTom Graham West
Nov 24 20215:15 PM-6:45 PMAAANovice AAA U9York Simcoe ExpressEd Sackfield Arena South
Nov 26 20212:15 PMAMidget A U18South Muskoka BearsNSSRC - MMHA Pad
Nov 26 20216:30 PM-8:30 PMAMidget A U18Burlington EaglesNSSRC - MMHA Pad
Nov 27 20213:30 PM-5:30 PMAMidget A U18Elmira Jr. Sugar KingsNSSRC - Centennial Pad
Nov 28 202111:00 AM-1:00 PMAMidget A U18Semi-Final 1NSSRC - Centennial Pad
Nov 28 202111:30 AM-1:30 PMAMidget A U18Semi- Final 2NSSRC - MMHA Pad
Nov 28 20214:00 PM-6:00 PMAMidget A U18Final NSSRC - Centennial Pad
40Nov 26 20214:00 PM-5:00 PMLLU15 Bantam #2Barrie PanthersStroud Arena
31Nov 26 20217:00 PM-8:00 PMLLU15 Bantam #2Twin Centre StarsSouth Innisfil Community Centre
89Nov 27 202112:00 PMLLU15 Bantam #2Barrie Colts OStroud Arena
Nov 27 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 02Team 04Ed Sackfield Arena South
Nov 27 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 01Team 03Ed Sackfield Arena South
Nov 27 20211:15 PM-2:45 PMAAANovice AAA U9Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
Nov 27 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 03Team 01Tom Graham East
Nov 27 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 02Team 04Tom Graham East
U8MD62Nov 27 20214:00 PM-5:00 PMSelectMinor Novice MD U8King RebellionBond Lake Arena
Nov 28 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 02Ed Sackfield Arena South
Nov 28 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 04TEAM 03Ed Sackfield Arena South
Nov 28 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 03TEAM 01Bond Lake Arena
Nov 28 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 02TEAM 04Bond Lake Arena
Nov 28 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #2Bond Lake Arena
Nov 28 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #4U18 Midget #1Bond Lake Arena
Nov 29 20216:00 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersMt Joy
1Dec 03 20219:00 AM-11:00 AMAABantam AA U15London Junior Knights WhiteCentre 70 Arena
2Dec 03 20211:00 PMAABantam AA U15Ted Reeve ThunderCataraqui CC
3Dec 04 20218:00 AM-10:00 AMAABantam AA U15Ottawa StingInvista
4Dec 04 20216:00 PMAABantam AA U15Kingston CanadiansInvista
Dec 04 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 02Team 04Ed Sackfield Arena South
Dec 04 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 03Team 01Ed Sackfield Arena South
U8MD07Dec 04 202112:30 PMSelectMinor Novice MD U8Bradford BulldogsBob Fallis
Dec 04 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 01Team 02Tom Graham East
Dec 04 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 04Team 03Tom Graham East
Dec 05 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 02Ed Sackfield Arena South
Dec 05 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 04Ed Sackfield Arena South
U8MD57Dec 05 20211:15 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Bradford BulldogsBond Lake Arena
Dec 05 20212:30 PMAAANovice AAA U9York Simcoe ExpressSt Andrews College
Dec 05 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 01TEAM 02Bond Lake Arena
Dec 05 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 04TEAM 03Bond Lake Arena
Dec 05 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #4Bond Lake Arena
Dec 05 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #1U18 Midget #3Bond Lake Arena
Dec 11 202111:15 AM-12:15 PMATOTeam 03Team 02Ed Sackfield Arena South
Dec 11 202112:15 PM-1:15 PMATOTeam 01Team 04Ed Sackfield Arena South
U8MD106Dec 11 20211:00 PM-2:00 PMSelectMinor Novice MD U8King RebellionBond Lake Arena
Dec 11 20211:45 PM-2:45 PMBANTeam 01Team 02Tom Graham East
Dec 11 20212:45 PM-3:45 PMBANTeam 03Team 04Tom Graham East
Dec 12 20217:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 01Ed Sackfield Arena South
Dec 12 20218:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 04TEAM 02Ed Sackfield Arena South
U8MD105Dec 12 20211:15 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Innisfil WinterhawksBond Lake Arena
Dec 12 20214:00 PM-5:00 PMPWTEAM 01TEAM 02Bond Lake Arena
Dec 12 20215:00 PM-6:00 PMPWTEAM 03TEAM 04Bond Lake Arena
Dec 12 20216:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #4Bond Lake Arena
Dec 12 20217:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #1Bond Lake Arena
U8MD46Dec 17 20216:00 PMSelectMinor Novice MD U8Newmarket RenegadesRay Twinney (1)
Dec 18 202111:30 AMAAANovice AAA U9York Simcoe ExpressSt Andrews College
U14 - 208Dec 18 20213:00 PM-5:00 PMAAAM Bantam AAA U14Quinte Red DevilsTom Graham West
U12 - 197Dec 18 20214:45 PMAAAM Peewee AAA U12Quinte Red DevilsMarmora Arena
U15 - 062Dec 18 20215:15 PM-7:15 PMAAABantam AAA U15Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
U16 - 201Dec 18 20219:00 PM-11:00 PMAAAM Midget AAA U16Barrie Jr ColtsTom Graham West
U8MD12Dec 19 202112:00 PMSelectMinor Novice MD U8Georgina BlazeIce Palace (Blue)
U14 - 204Dec 19 20215:15 PM-7:15 PMAAAM Bantam AAA U14Kingston Jr. GaelsEd Sackfield Arena South
U18 - 207Dec 19 20216:00 PM-8:00 PMAAAMidget AAA U18Peterborough PetesTom Graham West
U15 - 063Dec 19 20217:15 PM-9:15 PMAAABantam AAA U15Quinte Red DevilsEd Sackfield Arena South
Jan 02 20227:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 04TEAM 03Ed Sackfield Arena South
Jan 02 20228:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 02TEAM 01Ed Sackfield Arena South
Jan 02 20224:00 PM-5:00 PMPWTEAM 02TEAM 03Bond Lake Arena
Jan 02 20225:00 PM-6:00 PMPWTEAM 01TEAM 04Bond Lake Arena
U18 - 137Jan 02 20226:00 PMAAAMidget AAA U18Kingston Jr. GaelsINVISTA (Desjardins)
Jan 02 20227:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #1Bond Lake Arena
U18 - 233Jan 04 20228:00 PMAAAMidget AAA U18York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U10 - 131Jan 08 20221:00 PM-2:30 PMAAAM Atom AAA U10Oshawa GeneralsTom Graham West
U14 - 203Jan 08 20222:45 PM-4:45 PMAAAM Bantam AAA U14Clarington TorosEd Sackfield Arena South
U12 - 201Jan 08 20223:30 PM-5:00 PMAAAM Peewee AAA U12Barrie Jr ColtsTom Graham West
U15 - 208Jan 08 20224:45 PM-6:45 PMAAABantam AAA U15Quinte Red DevilsEd Sackfield Arena South
U13 - 209Jan 08 20225:00 PM-7:00 PMAAAPeewee AAA U13Whitby WildcatsTom Graham West
U16 - 102Jan 08 20225:30 PMAAAM Midget AAA U16Barrie Jr ColtsInnisfil Rec (Red)
U18 - 199Jan 08 20227:00 PM-9:00 PMAAAMidget AAA U18Ajax-Pickering RaidersTom Graham West
U10 - 156Jan 09 20223:00 PMAAAM Atom AAA U10York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U13 - 199Jan 09 20223:15 PM-5:15 PMAAAPeewee AAA U13Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
U12 - 089Jan 09 20224:00 PMAAAM Peewee AAA U12Ajax-Pickering RaidersAjax CC (3)
U16 - 206Jan 09 20225:30 PM-7:30 PMAAAM Midget AAA U16North Central PredatorsTom Graham West
U15 - 206Jan 09 20227:15 PM-9:15 PMAAABantam AAA U15North Central PredatorsEd Sackfield Arena South
U18 - 210Jan 09 20227:30 PM-9:30 PMAAAMidget AAA U18Oshawa GeneralsTom Graham West
U14 - 064Jan 11 20228:15 PM-10:15 PMAAAM Bantam AAA U14Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U12 - 150Jan 12 20227:00 PMAAAM Peewee AAA U12Markham WaxersMount Joy
U12 - 200Jan 15 20223:00 PM-4:30 PMAAAM Peewee AAA U12York-Simcoe ExpressTom Graham West
U11 - 121Jan 15 20223:45 PM-5:15 PMAAAAtom AAA U11Central Ontario WolvesTom Graham East
U9 - 30Jan 15 20224:00 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersAngus Glen (2 - East)
U13 - 210Jan 15 20224:30 PM-6:30 PMAAAPeewee AAA U13Oshawa GeneralsTom Graham West
U15 - 064Jan 15 20225:15 PM-7:15 PMAAABantam AAA U15Central Ontario WolvesEd Sackfield Arena South
U10 - 126Jan 15 20225:15 PM-6:45 PMAAAM Atom AAA U10Peterborough PetesTom Graham East
SR21-U15-160Jan 16 202210:30 AM-11:30 AMLLU15 Bantam #2U15 Bantam #1Bond Lake Arena
U12 - 206Jan 16 20221:45 PM-3:15 PMAAAM Peewee AAA U12North Central PredatorsEd Sackfield Arena South
U13 - 197Jan 16 20222:30 PMAAAPeewee AAA U13Quinte Red DevilsMadoc
U15 - 037Jan 16 20223:00 PMAAABantam AAA U15North Central PredatorsRama
U14 - 201Jan 16 20225:15 PM-7:15 PMAAAM Bantam AAA U14Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
U18 - 201Jan 18 20228:15 PM-10:15 PMAAAMidget AAA U18Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
U15 - 233Jan 21 20227:00 PMAAABantam AAA U15York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U12 - 185Jan 21 20227:30 PMAAAM Peewee AAA U12Peterborough PetesKinsmen (Mr Lube)
U9 - 40Jan 22 202211:30 AMAAANovice AAA U9York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U8MD103Jan 22 20222:40 PMSelectMinor Novice MD U8Orillia TerriersWest Orillia (Blue)
U10 - 127Jan 22 20223:45 PM-5:15 PMAAAM Atom AAA U10Quinte Red DevilsTom Graham East
U13 - 027Jan 22 20224:00 PMAAAPeewee AAA U13Kingston Jr. GaelsCataraqui (Kinsmen)
U15 - 061Jan 22 20225:15 PM-7:15 PMAAABantam AAA U15Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
U18 - 113Jan 22 20226:15 PMAAAMidget AAA U18Central Ontario WolvesScugog (2)
U16 - 185Jan 22 20228:15 PMAAAM Midget AAA U16Peterborough PetesHealthy Planet (Freedom Mobile)
U12 - 113Jan 23 20221:00 PMAAAM Peewee AAA U12Central Ontario WolvesWoodville/Eldon
U11 - 080Jan 23 20221:30 PMAAAAtom AAA U11North Central PredatorsRama
U10 - 004Jan 23 20222:30 PMAAAM Atom AAA U10Ajax-Pickering RaidersAjax CC (3)
U13 - 137Jan 23 20224:00 PMAAAPeewee AAA U13Kingston Jr. GaelsINVISTA (Desjardins)
U14 - 089Jan 23 20224:00 PMAAAM Bantam AAA U14Ajax-Pickering RaidersDon Beer (2)
U18 - 023Jan 23 20224:45 PMAAAMidget AAA U18Clarington TorosRickard (A)
U16 - 205Jan 23 20227:15 PM-9:15 PMAAAM Midget AAA U16Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U15 - 209Jan 26 20228:00 PM-10:00 PMAAABantam AAA U15Whitby WildcatsElvis Stojko Arena
U10 - 087Jan 28 20226:30 PMAAAM Atom AAA U10Oshawa GeneralsCampus (1)
SR21-U15-185Jan 28 20227:00 PMLLU15 Bantam #3Schomberg Red WingsTrisan Centre
SR21-U13-171Jan 28 20228:00 PMLLU13 Peewee #2Nobleking Knights 1King City
S21-U11-104Jan 29 20221:00 PM-2:00 PMLLU11 Atom #1Thornton TigersBond Lake Arena
U14 - 207Jan 29 20221:15 PM-3:15 PMAAAM Bantam AAA U14Peterborough PetesEd Sackfield Arena South
SR21-U13-209Jan 29 20222:00 PM-3:00 PMLLU13 Peewee #2U13 Peewee #1Bond Lake Arena
U8MD64Jan 29 20223:00 PM-4:00 PMSelectMinor Novice MD U8Georgina BlazeBond Lake Arena
U12 - 164Jan 29 20223:30 PMAAAM Peewee AAA U12Oshawa GeneralsDelpark Homes (1)
U11 - 138Jan 29 20223:35 PMAAAAtom AAA U11Whitby WildcatsIPSC (4)
U18 - 209Jan 29 20225:00 PM-7:00 PMAAAMidget AAA U18Whitby WildcatsTom Graham West
U15 - 210Jan 29 20225:15 PM-7:15 PMAAABantam AAA U15Oshawa GeneralsEd Sackfield Arena South
U13 - 222Jan 29 20226:15 PMAAAPeewee AAA U13Whitby WildcatsIPSC (4)
SR21-U15-174Jan 30 202210:30 AM-11:30 AMLLU15 Bantam #3TNT Tornados #1Bond Lake Arena
SR21-U15-161Jan 30 202211:30 AM-12:30 PMLLU15 Bantam #2Nobleking Knights 2Bond Lake Arena
U10 - 128Jan 30 202212:15 PM-1:45 PMAAAM Atom AAA U10Whitby WildcatsEd Sackfield Arena South
SR21-U15-148Jan 30 202212:30 PM-1:30 PMLLU15 Bantam #1Lefroy Ice BreakersBond Lake Arena
U12 - 207Jan 30 20221:45 PM-3:15 PMAAAM Peewee AAA U12Peterborough PetesEd Sackfield Arena South
S21-U11-086Jan 30 20222:00 PMLLU11 Atom #1Nobleking Knights 2King City
S21-U18-097Jan 30 20222:45 PMLLU18 Midget #1Nobleking KnightsNobleton Rec
U13 - 062Jan 30 20223:15 PM-5:15 PMAAAPeewee AAA U13Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
U14 - 206Jan 30 20225:15 PM-7:15 PMAAAM Bantam AAA U14North Central PredatorsEd Sackfield Arena South
SR21-U13-223Jan 30 20225:45 PMLLU13 Peewee #2Schomberg Red WingsTrisan Centre
U16 - 074Jan 30 20226:00 PMAAAM Midget AAA U16York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U18 - 206Jan 30 20227:15 PM-9:15 PMAAAMidget AAA U18North Central PredatorsEd Sackfield Arena South
U11 - 087Jan 31 20226:30 PMAAAAtom AAA U11Oshawa GeneralsCampus (1)
SR21-U15-006Jan 31 20227:30 PMLLU15 Bantam #2Beeton StingersBeeton
SR21-U15-133Jan 31 20228:45 PMLLU15 Bantam #1Nobleking Knights 2King City
U14 - 164Feb 01 20226:30 PMAAAM Bantam AAA U14Oshawa GeneralsDelpark Homes (1)
U11 - 129Feb 01 20226:45 PM-8:15 PMAAAAtom AAA U11York-Simcoe ExpressEd Sackfield Arena South
S21-U11-028Feb 01 20227:30 PMLLU11 Atom #1Innisfil Winterhawks 2Stroud-Innisfil
U16-A21-105Feb 01 20228:15 PM-10:15 PMAM Midget A U16Innisfil WinterhawksEd Sackfield Arena South
U10 AA 059Feb 02 20226:00 PMAAM Atom AA U10Newmarket RenegadesRay Twinney (1)
U10 - 124Feb 02 20227:00 PM-8:30 PMAAAM Atom AAA U10Markham WaxersBond Lake Arena
U13 - 067Feb 02 20227:30 PMAAAPeewee AAA U13Whitby WildcatsIPSC (1)
SR21-U15-071Feb 02 20228:00 PMLLU15 Bantam #2Georgina BlazeGeorgina Sutton
SR21-U13-216Feb 02 20228:30 PM-9:30 PMLLU13 Peewee #2Innisfil Winterhawks 1Bond Lake Arena
U18-A21-076Feb 02 20229:00 PMAMidget A U18Georgina BlazeGeorgina Sutton
S21-U18-109Feb 02 20229:30 PM-10:45 PMLLU18 Midget #1Schomberg Red WingsBond Lake Arena
U8MD17Feb 03 20226:15 PMSelectMinor Novice MD U8Innisfil WinterhawksInnisfil Rec (Gold)
S21-U16-47Feb 03 20228:45 PMLLU16 Minor Midget #1Nobleking KnightsKing City
U13 AA21 57Feb 04 20226:15 PMAAPeewee AA U13Newmarket RenegadesMagna (Pfaff)
U12-A21-90Feb 04 20227:00 PMAM Peewee A U12Newmarket RenegadesRay Twinney (1)
U14-AA-111Feb 04 20227:00 PMAAM Bantam AA U14Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville (Pad A)
U8MD79Feb 05 202211:30 AMSelectMinor Novice MD U8Bradford BulldogsBob Fallis
U13 AA21 90Feb 05 20222:00 PMAAPeewee AA U13TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 1)
U10 AA 023Feb 05 20222:00 PMAAM Atom AA U10Barrie ColtsAllandale Rec (Red)
U10 - 044Feb 05 20222:30 PMAAAM Atom AAA U10Clarington TorosRickard (B)
U11 - 104Feb 05 20223:15 PMAAAAtom AAA U11Peterborough PetesHealthy Planet (Freedom Mobile)
U12 AA 131Feb 05 20223:30 PM-5:00 PMAAM Peewee AA U12Newmarket RenegadesElgin Barrow East
U9 - 23Feb 05 20223:30 PMAAANovice AAA U9Ajax-Pickering RaidersDon Beer (3)
U13 - 161Feb 05 20224:40 PMAAAPeewee AAA U13North Central PredatorsRama
U18-AA21-078Feb 05 20226:30 PMAAMidget AA U18TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 1)
U18 - 067Feb 05 20227:00 PMAAAMidget AAA U18Whitby WildcatsIPSC (3)
U18-A21-036Feb 05 20227:50 PMAMidget A U18Barrie Colts WhiteHolly Rec (Rink 1)
Feb 06 20227:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 02Ed Sackfield Arena South
Feb 06 20228:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 04TEAM 03Ed Sackfield Arena South
U10 AA 031Feb 06 202212:30 PMAAM Atom AA U10Bradford BulldogsBradford Leisure (Blue)
U14 - 161Feb 06 20221:00 PMAAAM Bantam AAA U14North Central PredatorsRama
U14-AA-082Feb 06 20221:00 PM-2:30 PMAAM Bantam AA U14Aurora TigersElgin Barrow East
U12-A21-74Feb 06 20221:15 PMAM Peewee A U12Markham WaxersVillage
U15-AA-073Feb 06 20222:30 PM-4:30 PMAABantam AA U15Barrie Colts WhiteElgin Barrow East
U18 - 185Feb 06 20224:00 PMAAAMidget AAA U18Peterborough PetesMemorial
Feb 06 20224:00 PM-5:00 PMPWTEAM 02TEAM 04Bond Lake Arena
U13 AA21 72Feb 06 20224:30 PM-6:00 PMAAPeewee AA U13Barrie ColtsElgin Barrow East
U12 AA 123Feb 06 20224:45 PMAAM Peewee AA U12Newmarket RenegadesMagna (Honda)
Feb 06 20225:00 PM-6:00 PMPWTEAM 03TEAM 01Bond Lake Arena
U13 - 102Feb 06 20225:30 PMAAAPeewee AAA U13Barrie Jr ColtsHolly Rec (Rink 2)
U18-A21-025Feb 06 20227:00 PMAMidget A U18Barrie Colts BlueAllandale Rec (Red)
S21-U18-079Feb 06 20228:15 PMLLU18 Midget #1Lefroy Ice BreakersSSCC (Lefroy)
U8MD65Feb 07 20226:00 PMSelectMinor Novice MD U8Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville (Pad A)
SR21-U15-014Feb 07 20228:30 PMLLU15 Bantam #3Bradford Bulldogs 1Bradford Leisure (Blue)
U18-A21-094Feb 07 20229:15 PMAMidget A U18King RebellionNobleton Rec
U14 - 199Feb 08 20226:15 PM-8:15 PMAAAM Bantam AAA U14Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
U12 - 073Feb 08 20226:30 PMAAAM Peewee AAA U12York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
SR21-U15-199Feb 08 20227:00 PMLLU15 Bantam #1Thornton TigersThornton
U14-AA-023Feb 08 20227:20 PMAAM Bantam AA U14Barrie ColtsSadlon Centre
U15-AA-096Feb 08 20227:30 PMAABantam AA U15Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville Clippers (CC1)
U12-A21-127Feb 08 20227:30 PM-9:00 PMAM Peewee A U12Georgina BlazeElvis Stojko Arena
SR21-U13-018Feb 08 20228:00 PMLLU13 Peewee #1Bradford Bulldogs 1Bradford Leisure (Blue)
U18 - 062Feb 08 20228:15 PM-10:15 PMAAAMidget AAA U18Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
U16 - 017Feb 08 20228:30 PMAAAM Midget AAA U16Central Ontario WolvesScugog (1)
S21-U11-093Feb 09 20227:00 PM-8:00 PMLLU11 Atom #1Schomberg Red Wings 2Bond Lake Arena
SR21-U15-153Feb 09 20228:00 PM-9:00 PMLLU15 Bantam #1East Gwillimbury Eagles 1Bond Lake Arena
U18-A21-151Feb 09 20229:00 PM-11:00 PMAMidget A U18East Gwillimbury EaglesElvis Stojko Arena
S21-U18-106Feb 09 20229:00 PM-10:15 PMLLU18 Midget #1TNT Tornados #1Bond Lake Arena
U18-AA21-060Feb 09 20229:00 PMAAMidget AA U18Newmarket RenegadesRay Twinney (1)
U10 AA 110Feb 10 20226:00 PMAAM Atom AA U10Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville (Pad A)
U12-A21-63Feb 10 20226:00 PMAM Peewee A U12Georgina BlazeGeorgina Sutton
SR21-U13-203Feb 10 20226:00 PM-7:00 PMLLU13 Peewee #1Innisfil Winterhawks 2Tom Graham East
S21-U16-72Feb 10 20228:00 PMLLU16 Minor Midget #1Thornton TigersThornton
U18-A21-180Feb 10 20229:00 PMAMidget A U18Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville Clippers (CC1)
U11 AA 232Feb 11 20226:00 PMAAAtom AA U11Barrie ColtsEast Bayfield (Purple)
U12 AA 135Feb 11 20227:30 PM-9:00 PMAAM Peewee AA U12Barrie ColtsBond Lake Arena
SR21-U15-032Feb 11 20228:45 PMLLU15 Bantam #2Bradford Bulldogs 2Bradford Leisure (Blue)
Feb 12 202211:15 AM-12:15 PMATOTeam 04Team 01Ed Sackfield Arena South
Feb 12 202212:15 PM-1:15 PMATOTeam 03Team 02Ed Sackfield Arena South
SR21-U13-056Feb 12 20221:00 PMLLU13 Peewee #2East Gwillimbury Eagles 1EGSC (West)
S21-U11-096Feb 12 20221:00 PM-2:00 PMLLU11 Atom #1Nobleking Knights 2Bond Lake Arena
U9 - 33Feb 12 20221:15 PM-2:45 PMAAANovice AAA U9Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
Feb 12 20221:45 PM-2:45 PMBANTeam 04Team 01Tom Graham East
U18 - 161Feb 12 20222:00 PMAAAMidget AAA U18North Central PredatorsRama
SR21-U13-199Feb 12 20222:00 PM-3:00 PMLLU13 Peewee #1Nobleking Knights 1Bond Lake Arena
Feb 12 20222:45 PM-3:45 PMBANTeam 02Team 03Tom Graham East
U10 - 104Feb 12 20222:45 PMAAAM Atom AAA U10Peterborough PetesHealthy Planet (Freedom Mobile)
SR21-U15-163Feb 12 20223:00 PM-4:00 PMLLU15 Bantam #2Lefroy Ice BreakersBond Lake Arena
U14-AA-079Feb 12 20223:00 PM-4:30 PMAAM Bantam AA U14Newmarket RenegadesTom Graham West
U10 AA 010Feb 12 20223:25 PMAAM Atom AA U10Aurora TigersAurora CC (2 - Lincoln)
U12-A21-126Feb 12 20223:45 PM-5:15 PMAM Peewee A U12Aurora TigersTom Graham East
SR21-U15-213Feb 12 20223:45 PMLLU15 Bantam #1TNT Tornados #1New Tecumseth Rec (NTRC 2)
S21-U16-63Feb 12 20224:00 PM-5:15 PMLLU16 Minor Midget #1Lefroy Ice BreakersBond Lake Arena
U15-AA-070Feb 12 20224:30 PM-6:30 PMAABantam AA U15Newmarket RenegadesTom Graham West
U15 - 201Feb 12 20224:45 PM-6:45 PMAAABantam AAA U15Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
SR21-U15-044Feb 12 20224:50 PMLLU15 Bantam #3East Gwillimbury Eagles 1EGSC (West)
U11 - 004Feb 12 20225:00 PMAAAAtom AAA U11Ajax-Pickering RaidersDon Beer (3)
U13 AA21 79Feb 12 20225:15 PM-6:45 PMAAPeewee AA U13Whitchurch-Stouffville ClippersTom Graham East
U18-A21-150Feb 12 20226:30 PM-8:30 PMAMidget A U18Innisfil WinterhawksTom Graham West
U13 - 150Feb 12 20226:30 PMAAAPeewee AAA U13Markham WaxersCentennial
U12 - 161Feb 12 20227:30 PMAAAM Peewee AAA U12North Central PredatorsRama
U16 - 113Feb 12 20228:15 PMAAAM Midget AAA U16Central Ontario WolvesScugog (1)
Feb 13 20227:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 03TEAM 02Ed Sackfield Arena South
Feb 13 20228:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 04Ed Sackfield Arena South
U8MD25Feb 13 202210:00 AMSelectMinor Novice MD U8King RebellionNobleton Rec
S21-U11-092Feb 13 202210:15 AM-11:15 AMLLU11 Atom #1Thornton TigersBond Lake Arena
SR21-U15-170Feb 13 202211:15 AM-12:15 PMLLU15 Bantam #3Nobleking Knights 2Bond Lake Arena
U10 AA 081Feb 13 202212:00 PM-1:30 PMAAM Atom AA U10Bradford BulldogsElvis Stojko Arena
U10 - 121Feb 13 202212:15 PM-1:45 PMAAAM Atom AAA U10Central Ontario WolvesEd Sackfield Arena South
SR21-U15-152Feb 13 202212:15 PM-1:15 PMLLU15 Bantam #1East Gwillimbury Eagles 2Bond Lake Arena
U11 AA 2108Feb 13 20221:30 PM-3:00 PMAAAtom AA U11Markham WaxersElvis Stojko Arena
U11 - 125Feb 13 20221:45 PM-3:15 PMAAAAtom AAA U11North Central PredatorsEd Sackfield Arena South
U15 - 161Feb 13 20223:00 PMAAABantam AAA U15North Central PredatorsRama
U12 AA 138Feb 13 20223:00 PM-4:30 PMAAM Peewee AA U12East Gwillimbury EaglesElvis Stojko Arena
U13 - 202Feb 13 20223:15 PM-5:15 PMAAAPeewee AAA U13Central Ontario WolvesEd Sackfield Arena South
U13 AA21 26Feb 13 20223:50 PMAAPeewee AA U13Barrie ColtsEast Bayfield (Purple)
Feb 13 20224:00 PM-5:00 PMPWTEAM 01TEAM 02Bond Lake Arena
U9 - 35Feb 13 20224:00 PM-5:30 PMAAANovice AAA U9Markham WaxersTom Graham West
U12-A21-121Feb 13 20224:30 PM-6:00 PMAM Peewee A U12Orillia TerriersElvis Stojko Arena
Feb 13 20225:00 PM-6:00 PMPWTEAM 04TEAM 03Bond Lake Arena
U14 - 205Feb 13 20225:15 PM-7:15 PMAAAM Bantam AAA U14Markham WaxersEd Sackfield Arena South
SR21-U13-214Feb 13 20225:30 PM-6:30 PMLLU13 Peewee #2Innisfil Winterhawks 3Tom Graham West
SR21-U13-106Feb 13 20226:00 PMLLU13 Peewee #1Innisfil Winterhawks 1Innisfil Rec (Red)
Feb 13 20226:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #4U18 Midget #1Bond Lake Arena
U14-A21-135Feb 13 20226:30 PM-8:00 PMAM Bantam A U14East Gwillimbury EaglesTom Graham West
Feb 13 20227:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #2Bond Lake Arena
U18 - 065Feb 13 20227:15 PM-9:15 PMAAAMidget AAA U18York-Simcoe ExpressEd Sackfield Arena South
U18-AA21-043Feb 13 20228:00 PMAAMidget AA U18Markham WaxersVillage
U16-A21-100Feb 13 20228:00 PM-10:00 PMAM Midget A U16Innisfil WinterhawksTom Graham West
U11 AA 253Feb 14 20226:30 PMAAAtom AA U11Innisfil WinterhawksStroud-Innisfil
U15-AA-071Feb 15 20226:45 PM-8:45 PMAABantam AA U15Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U18-A21-152Feb 15 20228:15 PM-10:15 PMAMidget A U18Bradford BulldogsEd Sackfield Arena South
S21-U11-101Feb 16 20227:00 PM-8:00 PMLLU11 Atom #1Nobleking Knights 1Bond Lake Arena
SR21-U13-068Feb 16 20227:10 PMLLU13 Peewee #2East Gwillimbury Eagles 2EGSC (West)
U12-A21-13Feb 16 20227:15 PMAM Peewee A U12Aurora TigersStronach ARC (Toyota (West))
SR21-U13-205Feb 16 20228:00 PM-9:00 PMLLU13 Peewee #1Georgina Blaze 2Bond Lake Arena
SR21-U15-053Feb 16 20228:20 PMLLU15 Bantam #3East Gwillimbury Eagles 2EGSC (West)
S21-U16-61Feb 16 20229:00 PM-10:15 PMLLU16 Minor Midget #1Beeton StingersBond Lake Arena
U18-AA21-062Feb 16 20229:00 PM-11:00 PMAAMidget AA U18Aurora TigersElgin Barrow East
S21-U18-057Feb 16 20229:40 PMLLU18 Midget #1East Gwillimbury Eagles 2EGSC (West)
S21-U11-098Feb 17 20226:00 PM-7:00 PMLLU11 Atom #1Innisfil Winterhawks 1Tom Graham East
U12 - 061Feb 17 20226:45 PM-8:15 PMAAAM Peewee AAA U12Whitby WildcatsEd Sackfield Arena South
SR21-U15-151Feb 17 20227:00 PM-8:00 PMLLU15 Bantam #1Georgina BlazeBond Lake Arena
U12 AA 31Feb 17 20227:00 PMAAM Peewee AA U12Whitchurch-Stouffville ClippersStouffville Clippers (CC1)
U15-AA-052Feb 17 20227:45 PMAABantam AA U15Newmarket RenegadesMagna (Pfaff)
SR21-U13-185Feb 17 20228:00 PMLLU13 Peewee #1Nobleking Knights 2King City
U16 - 222Feb 17 20229:00 PMAAAM Midget AAA U16Whitby WildcatsIPSC (1)
U15-AA-030Feb 18 20226:30 PMAABantam AA U15Barrie Colts WhiteHolly Rec (Rink 1)
U16-A21-073Feb 18 20227:00 PMAM Midget A U16Newmarket RenegadesMagna (Forhan)
U10 AA 092Feb 18 20227:15 PMAAM Atom AA U10TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 2)
U14-A21-116Feb 18 20227:30 PMAM Bantam A U14Orillia TerriersWest Orillia (Green)
U18-A21-120Feb 18 20229:00 PMAMidget A U18Newmarket RenegadesMagna (Forhan)
U18 - 222Feb 18 20229:00 PMAAAMidget AAA U18Whitby WildcatsIPSC (1)
Feb 19 202211:15 AM-12:15 PMATOTeam 02Team 04Ed Sackfield Arena South
Feb 19 202212:15 PM-1:15 PMATOTeam 01Team 03Ed Sackfield Arena South
SR21-U13-213Feb 19 20221:00 PM-2:00 PMLLU13 Peewee #2Lefroy Ice Breakers 1Bond Lake Arena
U9 - 34Feb 19 20221:15 PM-2:15 PMAAANovice AAA U9Barrie Jr ColtsEd Sackfield Arena South
S21-U11-127Feb 19 20221:30 PMLLU11 Atom #1Schomberg Red Wings 2Trisan Centre
Feb 19 20221:45 PM-2:45 PMBANTeam 02Team 04Tom Graham East
U14-A21-069Feb 19 20222:00 PMAM Bantam A U14Georgina BlazeGeorgina Sutton
SR21-U13-200Feb 19 20222:00 PM-3:00 PMLLU13 Peewee #1Lefroy Ice Breakers 2Bond Lake Arena
U12-A21-120Feb 19 20222:15 PM-3:45 PMAM Peewee A U12Barrie Colts WhiteEd Sackfield Arena South
Feb 19 20222:45 PM-3:45 PMBANTeam 03Team 01Tom Graham East
U13 - 063Feb 19 20223:00 PM-5:00 PMAAAPeewee AAA U13Quinte Red DevilsTom Graham West
SR21-U15-167Feb 19 20223:00 PM-4:00 PMLLU15 Bantam #2East Gwillimbury Eagles 1Bond Lake Arena
SR21-U15-084Feb 19 20223:15 PMLLU15 Bantam #1Innisfil Winterhawks 1Innisfil Rec (Gold)
U12 AA 139Feb 19 20223:45 PM-5:15 PMAAM Peewee AA U12Innisfil WinterhawksTom Graham East
U12 - 210Feb 19 20223:45 PM-5:15 PMAAAM Peewee AAA U12Oshawa GeneralsEd Sackfield Arena South
S21-U16-57Feb 19 20224:00 PM-5:15 PMLLU16 Minor Midget #1Beeton StingersBond Lake Arena
U8MD35Feb 19 20224:00 PMSelectMinor Novice MD U8Markham WaxersMount Joy
U14 - 197Feb 19 20224:00 PMAAAM Bantam AAA U14Quinte Red DevilsQuinte S & WC (Mackay)
U18-A21-144Feb 19 20225:00 PM-7:00 PMAMidget A U18Whitchurch-Stouffville ClippersTom Graham West
U16-A21-014Feb 19 20225:00 PMAM Midget A U16Barrie ColtsHolly Rec (Rink 1)
U15 - 199Feb 19 20225:15 PM-7:15 PMAAABantam AAA U15Ajax-Pickering RaidersEd Sackfield Arena South
U11 AA 2105Feb 19 20225:15 PM-6:45 PMAAAtom AA U11Barrie ColtsTom Graham East
U16 - 066Feb 19 20227:00 PM-9:00 PMAAAM Midget AAA U16North Central PredatorsTom Graham West
U18-AA21-042Feb 19 20229:00 PMAAMidget AA U18Markham WaxersVillage
Feb 20 20227:45 AM-8:45 AMNOVICETEAM 01TEAM 03Ed Sackfield Arena South
Feb 20 20228:45 AM-9:45 AMNOVICETEAM 04TEAM 02Ed Sackfield Arena South
SR21-U13-201Feb 20 202210:15 AM-11:15 AMLLU13 Peewee #1Lefroy Ice Breakers 1Bond Lake Arena
U9 - 36Feb 20 202212:15 PM-1:45 PMAAANovice AAA U9York-Simcoe ExpressEd Sackfield Arena South
U11 - 044Feb 20 20221:00 PMAAAAtom AAA U11Clarington TorosRickard (A)
U8MD58Feb 20 20221:30 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Whitchurch-Stouffville ClippersBond Lake Arena
U13 - 208Feb 20 20221:45 PM-3:45 PMAAAPeewee AAA U13Quinte Red DevilsEd Sackfield Arena South
S21-U11-056Feb 20 20222:00 PMLLU11 Atom #1Lefroy Ice Breakers 2SSCC (Lefroy)
U12 AA 35Feb 20 20222:15 PMAAM Peewee AA U12Aurora TigersAurora CC (2 - Lincoln)
S21-U16-23Feb 20 20223:00 PMLLU16 Minor Midget #1Georgina BlazeIce Palace (Blue)
U18-A21-146Feb 20 20223:45 PM-5:45 PMAMidget A U18Orillia TerriersEd Sackfield Arena South
U12 - 233Feb 20 20224:00 PMAAAM Peewee AAA U12York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U15-AA-063Feb 20 20224:00 PM-6:00 PMAABantam AA U15Whitchurch-Stouffville ClippersTom Graham West
Feb 20 20224:00 PM-5:00 PMPWTEAM 03TEAM 02Bond Lake Arena
Feb 20 20225:00 PM-6:00 PMPWTEAM 01TEAM 04Bond Lake Arena
U12-A21-116Feb 20 20225:45 PM-7:15 PMAM Peewee A U12Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U16 - 233Feb 20 20226:00 PMAAAM Midget AAA U16York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U13 AA21 84Feb 20 20226:00 PM-7:30 PMAAPeewee AA U13TNT TornadosTom Graham West
Feb 20 20226:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #4Bond Lake Arena
U14 - 113Feb 20 20226:00 PMAAAM Bantam AAA U14Central Ontario WolvesLindsay Rec (1)
U10 - 016Feb 20 20226:00 PMAAAM Atom AAA U10Barrie Jr Colts (Nottawasaga 1)
SR21-U15-108Feb 20 20226:00 PMLLU15 Bantam #1Lefroy Ice BreakersSSCC (Lefroy)
U15 - 185Feb 20 20226:15 PMAAABantam AAA U15Peterborough PetesHealthy Planet (Freedom Mobile)
Feb 20 20227:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #1U18 Midget #3Bond Lake Arena
U18-AA21-070Feb 20 20227:30 PM-9:30 PMAAMidget AA U18Newmarket RenegadesTom Graham West
U18 - 150Feb 20 20228:00 PMAAAMidget AAA U18Markham WaxersVillage
S21-U18-148Feb 20 20228:00 PMLLU18 Midget #1Thornton Tigers 2Thornton
U11 AA 2104Feb 22 20226:45 PM-8:15 PMAAAtom AA U11Aurora TigersEd Sackfield Arena South
U18-A21-054Feb 22 20227:10 PMAMidget A U18East Gwillimbury EaglesEGSC (West)
U12-A21-55Feb 22 20228:00 PMAM Peewee A U12Georgina BlazeIce Palace (Blue)
U18-AA21-073Feb 22 20228:15 PM-10:15 PMAAMidget AA U18Aurora TigersEd Sackfield Arena South
U11 AA 259Feb 23 20226:30 PMAAAtom AA U11Innisfil WinterhawksInnisfil Rec (Red)
U12 AA 141Feb 23 20226:30 PM-8:00 PMAAM Peewee AA U12Whitchurch-Stouffville ClippersElvis Stojko Arena
S21-U11-106Feb 23 20227:00 PMLLU11 Atom #1Schomberg Red Wings 1Trisan Centre
U12 - 205Feb 23 20227:00 PM-8:30 PMAAAM Peewee AAA U12Markham WaxersBond Lake Arena
SR21-U13-211Feb 23 20228:30 PM-9:30 PMLLU13 Peewee #2Schomberg Red WingsBond Lake Arena
S21-U16-64Feb 23 20229:30 PM-10:45 PMLLU16 Minor Midget #1Nobleking KnightsBond Lake Arena
S21-U11-049Feb 24 20226:00 PMLLU11 Atom #1Lefroy Ice Breakers 1SSCC (Lefroy)
SR21-U15-165Feb 24 20226:45 PM-7:45 PMLLU15 Bantam #2Georgina BlazeTom Graham East
U12 AA 95Feb 24 20228:00 PMAAM Peewee AA U12King RebellionNobleton Rec
U15-AA-007Feb 24 20228:15 PMAABantam AA U15Aurora TigersStronach ARC (Toyota (West))
U13 AA21 60Feb 25 20226:15 PMAAPeewee AA U13Newmarket RenegadesMagna (Pfaff)
U15 - 023Feb 25 20226:45 PMAAABantam AAA U15Clarington TorosRickard (A)
Feb 26 202211:15 AM-12:15 PMATOTeam 03Team 04Ed Sackfield Arena South
Feb 26 202212:15 PM-1:15 PMATOTeam 02Team 01Ed Sackfield Arena South
SR21-U13-202Feb 26 20221:00 PM-2:00 PMLLU13 Peewee #1Innisfil Winterhawks 3Bond Lake Arena
U11 AA 2119Feb 26 20221:15 PMAAAtom AA U11TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 2)
U14-AA-081Feb 26 20221:15 PM-2:45 PMAAM Bantam AA U14Barrie ColtsEd Sackfield Arena South
Feb 26 20221:45 PM-2:45 PMBANTeam 01Team 02Tom Graham East
SR21-U13-092Feb 26 20222:00 PMLLU13 Peewee #2Georgina Blaze 2Georgina Sutton
SR21-U15-146Feb 26 20222:00 PM-3:00 PMLLU15 Bantam #1Nobleking Knights 2Bond Lake Arena
U9 - 27Feb 26 20222:00 PMAAANovice AAA U9Barrie Jr ColtsInnisfil Rec (Red)
Feb 26 20222:45 PM-3:45 PMBANTeam 04Team 03Tom Graham East
SR21-U15-171Feb 26 20223:00 PM-4:00 PMLLU15 Bantam #3Schomberg Red WingsBond Lake Arena
U12 - 203Feb 26 20223:00 PM-4:30 PMAAAM Peewee AAA U12Clarington TorosTom Graham West
U8MD95Feb 26 20224:00 PMSelectMinor Novice MD U8Markham WaxersMount Joy
S21-U18-115Feb 26 20224:00 PM-5:15 PMLLU18 Midget #1Bradford BulldogsBond Lake Arena
U13 - 206Feb 26 20224:30 PM-6:30 PMAAAPeewee AAA U13North Central PredatorsTom Graham West
U14 - 233Feb 26 20224:30 PMAAAM Bantam AAA U14York-Simcoe ExpressSt. Andrews College
U14-A21-129Feb 26 20224:45 PM-6:15 PMAM Bantam A U14Barrie Colts WhiteEd Sackfield Arena South
U12-A21-125Feb 26 20225:15 PM-6:45 PMAM Peewee A U12Barrie Colts BlueTom Graham East
U18-AA21-072Feb 26 20226:30 PM-8:30 PMAAMidget AA U18Whitchurch-Stouffville ClippersTom Graham West
Feb 26 20229:00 PM-10:30 PMSelectU15 SELECTStouffville ClippersTom Graham West
SR21-U15-150Feb 27 202210:15 AM-11:15 AMLLU15 Bantam #1TNT Tornados #1Bond Lake Arena
SR21-U13-031Feb 27 202211:00 AMLLU13 Peewee #1Bradford Bulldogs 2Bradford Leisure (Blue)
SR21-U15-168Feb 27 202211:15 AM-12:15 PMLLU15 Bantam #2Bradford Bulldogs 1Bond Lake Arena
U12 AA 129Feb 27 202212:15 PM-1:45 PMAAM Peewee AA U12Markham WaxersEd Sackfield Arena South
S21-U18-113Feb 27 202212:15 PM-1:30 PMLLU18 Midget #1East Gwillimbury Eagles 2Bond Lake Arena
S21-U11-067Feb 27 20221:00 PMLLU11 Atom #1Nobleking Knights 1King City
U8MD59Feb 27 20221:30 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Orillia TerriersBond Lake Arena
U11 AA 2101Feb 27 20221:45 PM-3:15 PMAAAtom AA U11Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U12-A21-144Feb 27 20222:00 PMAM Peewee A U12TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 1)
U13 - 201Feb 27 20224:00 PM-6:00 PMAAAPeewee AAA U13Barrie Jr ColtsTom Graham West
Feb 27 20224:00 PM-5:00 PMPWTEAM 01TEAM 03Bond Lake Arena
U14-AA-008Feb 27 20224:55 PMAAM Bantam AA U14Aurora TigersAurora CC (2 - Lincoln)
U16-A21-057Feb 27 20225:00 PMAM Midget A U16King RebellionTrisan Centre
Feb 27 20225:00 PM-6:00 PMPWTEAM 04TEAM 02Bond Lake Arena
U18-A21-107Feb 27 20226:00 PMAMidget A U18Markham WaxersVillage
U14 - 200Feb 27 20226:00 PM-8:00 PMAAAM Bantam AAA U14York-Simcoe ExpressTom Graham West
Feb 27 20226:00 PM-7:00 PMMIDU18 Midget #3U18 Midget #4Bond Lake Arena
Feb 27 20227:00 PM-8:00 PMMIDU18 Midget #2U18 Midget #1Bond Lake Arena
U15-AA-064Feb 27 20227:15 PM-9:15 PMAABantam AA U15TNT TornadosEd Sackfield Arena South
U18-AA21-066Feb 27 20228:00 PM-10:00 PMAAMidget AA U18Barrie ColtsTom Graham West
U11 AA 295Mar 01 20226:15 PMAAAtom AA U11Newmarket RenegadesMagna (Pfaff)
U15-AA-066Mar 01 20226:45 PM-8:45 PMAABantam AA U15Barrie Colts WhiteEd Sackfield Arena South
S21-U16-10Mar 01 20227:00 PMLLU16 Minor Midget #1Beeton StingersBeeton
U16-A21-107Mar 01 20228:45 PM-10:45 PMAM Midget A U16Bradford BulldogsEd Sackfield Arena South
S21-U11-103Mar 02 20227:00 PM-8:00 PMLLU11 Atom #1Schomberg Red Wings 2Bond Lake Arena
SR21-U15-177Mar 02 20228:00 PM-9:00 PMLLU15 Bantam #3Innisfil Winterhawks 2Bond Lake Arena
U18-A21-132Mar 02 20228:50 PMAMidget A U18Orillia TerriersWest Orillia (Blue)
S21-U18-107Mar 02 20229:00 PM-10:15 PMLLU18 Midget #1Thornton Tigers 2Bond Lake Arena
S21-U16-65Mar 03 20226:45 PM-7:45 PMLLU16 Minor Midget #1Thornton TigersTom Graham East
U12 AA 76Mar 03 20227:15 PMAAM Peewee AA U12Innisfil WinterhawksInnisfil Rec (Gold)
U8MD107Mar 04 20225:00 PM-6:00 PMSelectMinor Novice MD U8Whitchurch-Stouffville ClippersBond Lake Arena
U12-A21-67Mar 04 20226:00 PMAM Peewee A U12Markham WaxersAngus Glen (1 - West)
U13 AA21 11Mar 04 20227:20 PMAAPeewee AA U13Aurora TigersAurora CC (1 - Ford)
Mar 05 202211:00 AMSelectMinor Novice MD U8Uxbridge StarsUxbridge Arena
U11 AA 2110Mar 05 20222:00 PM-3:30 PMAAAtom AA U11Barrie ColtsElgin Barrow East
U10 AA 051Mar 05 20222:15 PMAAM Atom AA U10Markham WaxersAngus Glen (2 - East)
U16-A21-111Mar 05 20223:15 PM-5:15 PMAM Midget A U16Newmarket RenegadesEd Sackfield Arena South
U13 AA21 19Mar 05 20223:20 PMAAPeewee AA U13Barrie ColtsHolly Rec (Rink 1)
U14-A21-120Mar 05 20223:50 PMAM Bantam A U14Orillia TerriersWest Orillia (Blue)
U18-A21-155Mar 05 20225:15 PM-7:15 PMAMidget A U18Aurora TigersEd Sackfield Arena South
U18-AA21-084Mar 05 20225:30 PMAAMidget AA U18TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 1)
U15-AA-040Mar 05 20226:45 PMAABantam AA U15Markham WaxersAngus Glen (2 - East)
U12 AA 109Mar 05 20227:45 PMAAM Peewee AA U12Markham WaxersVillage
U12 AA 137Mar 06 202212:15 PM-1:45 PMAAM Peewee AA U12Aurora TigersEd Sackfield Arena South
U10 AA 086Mar 06 20221:00 PMAAM Atom AA U10TNT TornadosNew Tecumseth Rec (NTRC 1)
U8MD104Mar 06 20221:30 PM-2:30 PMSelectMinor Novice MD U8Georgina BlazeBond Lake Arena
U15-AA-068Mar 06 20222:30 PM-4:30 PMAABantam AA U15Whitchurch-Stouffville ClippersElgin Barrow East
U14-AA-080Mar 06 20224:00 PM-5:30 PMAAM Bantam AA U14Markham WaxersTom Graham West
U13 AA21 83Mar 06 20224:30 PM-6:00 PMAAPeewee AA U13King RebellionElgin Barrow East
U18-A21-147Mar 06 20225:30 PM-7:30 PMAMidget A U18Newmarket RenegadesTom Graham West
U14-A21-025Mar 06 20227:00 PMAM Bantam A U14Barrie Colts BlueAllandale Rec (Red)
U18-AA21-029Mar 07 20228:50 PMAAMidget AA U18Barrie ColtsEast Bayfield (Green)
U18-AA21-068Mar 08 20226:45 PM-8:45 PMAAMidget AA U18Whitchurch-Stouffville ClippersEd Sackfield Arena South
U18-A21-148Mar 08 20228:15 PM-10:15 PMAMidget A U18Markham WaxersEd Sackfield Arena South
U12-A21-124Mar 09 20226:45 PM-8:15 PMAM Peewee A U12Barrie Colts WhiteTom Graham East
U15-AA-022Mar 09 20227:10 PMAABantam AA U15Barrie Colts WhiteAllandale Rec (Red)
U18-AA21-071Mar 10 20229:00 PM-10:45 PMAAMidget AA U18Markham WaxersElvis Stojko Arena
Mar 18 20227:45 PM-9:15 PMSelectU15 SELECTBrampton 45'sEd Sackfield Arena South
U8MD87Mar 22 20226:15 PMSelectMinor Novice MD U8Innisfil WinterhawksInnisfil Rec (Gold)
Other Team Sites
View AllOur Sponsors
  • CHARITABLE GAMING RICHMOND HILL
  • JOSEPH KREINER REAL ESTATE LTD
  • MANHATTAN TROPHIES
    
Social Networking
Follow Us On
Follow Richmond Hill Hockey on Twitter
- and -
Visit Richmond Hill Hockey on Facebook
- and -
Follow Richmond Hill Hockey on Instagram
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from richmondhillhockey.com on Wednesday, January 26, 2022 at 7:33 AM