A • M Bantam A U14
FLORIDA
FLORIDA
MD • MD U9
SHOWDOWN IN YGK
SHOWDOWN IN YGK
TYKE
Team 03
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO
Team 04
@ Team 01
Bond Lake Arena
PW
TEAM 03
@ TEAM 04
Tom Graham West
TYKE
Team 04
@ Team 02
Elgin Barrow East
ATO
Team 03
@ Team 02
Bond Lake Arena
PW
TEAM 02
@ TEAM 01
Tom Graham West
U8 & U9 • TEAM 01
Intrasquad (Team 04 @ Team 01)
Elgin Barrow East
LL • U13 Peewee
vs Beeton StingersSR23-U13-165
Bond Lake Arena
U8 & U9 • TEAM 02
Intrasquad (Team 03 @ Team 02)
Elgin Barrow East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
vs South Simcoe StormU10AA-QB-09
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
vs Upper York Admirals13AA-A-RR23-24-116
Elgin Barrow East
A • M Peewee A U12
@ Markham Waxers team 2U12A-PA-RR23/24-0111
Village
A • Atom A U11
vs Markham WaxersU11A-QB-0027
Elvis Stojko Arena
A • M Atom A U10
@ Upper York AdmiralsU10A-QB-48
EGSC (West)
LL • U16 Minor Midget
vs East Gwillimbury EaglesSR23-U16-96
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
vs Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-124
Elvis Stojko Arena
BAN • Team 01
Practice
Bond Lake Arena
AA • Midget AA U18
vs King RebellionYS23QB-U18AA-022
Elgin Barrow East
AA • M Bantam AA U14
vs TNT TornadosYSQ23-U14AA-22
Elvis Stojko Arena
BAN
Team 03
@ Team 02
Bond Lake Arena
LL • U15 Bantam #2
@ TNT Tornados #1SR23-U15-246
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #2
Bond Lake Arena
A • Peewee A U13
@ Upper York Admirals13A-P2-RR23-23-0124
EGSC (West)
AA • Bantam AA U15
vs Upper York AdmiralsYS23QA-U15AA-18
Elgin Barrow East
MID
U18 Midget #1
@ U18 Midget #3
Bond Lake Arena
BB • U18 BB
@ Newmarket Renegades Red (Team 2)YS23QB-U18BB-19
Ray Twinney (1)
AA • M Midget AA U16
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-19
Stouffville (Pad A)
LL • U18 Midget
@ Bradford Bulldogs 1SR23-U18-220
Bradford Leisure (Green)
A • M Bantam A U14
FLORIDA
FLORIDA
AA • M Atom AA U10
@ Barrie ColtsU10AA-QB-04
Peggy Hill (Arena 1)
AA • Peewee AA U13
Team Purchased
NTR
A • Midget A U18
@ Aurora TigersYS23QB-U18A-03
Stronach ARC (Pfaff (East))
A • M Peewee A U12
Practice
Elvis Stojko Arena
LL • U13 Peewee
Shared Practice with U11 Atom
Tom Graham East
BB • U15 BB
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-05
Allandale Rec (Blue)
AA • M Peewee AA U12
Practice
Bond Lake Arena
AA • Peewee AA U13
@ Markham Waxers13AA-A-RR23-24-109
Centennial
Other
GOALIE CLINIC
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
vs South Simcoe StormU11A-QB-0026
Elvis Stojko Arena
A • Peewee A U13
vs Whitchurch-Stouffville Clippers13A-P2-RR23-23-0119
Ed Sackfield Arena South
AA • M Bantam AA U14
@ Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-15
Ice Palace (Blue)
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Elgin Barrow East
LL • U15 Bantam #1
Practice
Tom Graham West
LL • U15 Bantam #2
@ TNT Tornados #1SR23-U15-245
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
AA • M Midget AA U16
@ Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-04
Ray Twinney (2)
BB • U16 BB
Practice
Bond Lake Arena
BB • U18 BB
vs Markham Waxers team 2YS23QB-U18BB-23
Elvis Stojko Arena
AA • Midget AA U18
@ TNT TornadosYS23QB-U18AA-029
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
LL • U16 Minor Midget
@ Lefroy Ice BreakersSR23-U16-93
SSCC (Lefroy)
AA • Bantam AA U15
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-27
Stouffville (Pad A)
AA • Peewee AA U13
DO NOT BOOK
N/A
MD • MD U8
Practice
Tom Graham East
MD • MD U9
Practice
Elvis Stojko Arena
A • M Peewee A U12
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elvis Stojko Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
A • M Atom A U10
vs Upper York AdmiralsU10A-QB-55
Tom Graham East
A • Atom A U11
Practice
Bond Lake Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
Other
Meeting Room
EBE MEETING ROOM
A • Peewee A U13
Practice
Elgin Barrow East
BB • U15 BB
Practice
Tom Graham West
BB • U16 BB
vs King RebellionYS23QA-U16BB-009
Tom Graham East
AA • Midget AA U18
Practice
Bond Lake Arena
LL • U16 Minor Midget
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • Midget A U18
Practice
Tom Graham West
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Practice
Bond Lake Arena
A • Peewee A U13
Practice
Elvis Stojko Arena
A • M Atom A U10
Practice
Tom Graham East
AA • M Bantam AA U14
Practice
Elgin Barrow East
A • M Bantam A U14
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
vs TNT TornadosU12AA-A-RR23-24-126
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • Bantam AA U15
Practice
Tom Graham East
AA • M Midget AA U16
Practice
Elgin Barrow East
AA • Midget AA U18
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-002
Centennial
Other
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U16 BB
Practice
Tom Graham East
BB • U18 BB
Practice
Elgin Barrow East
A • M Peewee A U12
BUFFALO
BUFFALO
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
MD • MD U9
Practice
Tom Graham East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elgin Barrow East
A • M Atom A U10
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • Atom A U11
@ Barrie ColtsU11A-QB-0015
Allandale Rec (Blue)
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • Bantam AA U15
@ Aurora TigersYS23QA-U15AA-01
Stronach ARC (Pfaff (East))
A • M Peewee A U12
BUFFALO
BUFFALO
TYKE • Team 03
Intrasquad (Team 04 @ Team 03)
Elgin Barrow East
ATO
Team 04
@ Team 03
Elvis Stojko Arena
TYKE • Team 01
Intrasquad (Team 02 @ Team 01)
Elgin Barrow East
ATO
Team 02
@ Team 01
Elvis Stojko Arena
U8 & U9 • TEAM 02
Intrasquad (Team 03 @ Team 02)
Elgin Barrow East
U8 & U9 • TEAM 01
Intrasquad (Team 04 @ Team 01)
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
vs Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-125
Elvis Stojko Arena
PW • TEAM 03
Shared Practice with TEAM 04
Tom Graham East
MD • MD U8
vs Aurora TigersU8MD110
Elgin Barrow East
PW • TEAM 01
Shared Practice with TEAM 02
Tom Graham East
AA • M Atom AA U10
vs Whitchurch-Stouffville ClippersU10AA-QB-013
Bond Lake Arena
MD • MD U9
vs TNT TornadosU9MD1219
Elgin Barrow East
A • Peewee A U13
vs Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0118
Elvis Stojko Arena
BAN • Team 02
Practice
Tom Graham East
A • M Bantam A U14
vs Upper York AdmiralsYSQ23-U14A-015
Elgin Barrow East
A • M Atom A U10
vs Markham WaxersU10A-QB-57
Bond Lake Arena
AA • M Bantam AA U14
vs Upper York AdmiralsYSQ23-U14AA-21
Elvis Stojko Arena
BAN • Team 01
Shared Practice with Team 03
Tom Graham East
BB • U15 BB
@ King RebellionYS23QA-U15BB-12
Nobleton Rec
AA • Midget AA U18
vs TNT TornadosYS23QB-U18AA-019
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
Practice
Bond Lake Arena
AA • Bantam AA U15
vs Aurora TigersYS23QA-U15AA-19
Elvis Stojko Arena
LL • U16 Minor Midget
@ TNT Tornadoes
NTRC (#1)
AA • M Midget AA U16
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-21
Stouffville (Pad A)
AA • Peewee AA U13
@ South Simcoe Storm13AA-A-RR23-24-124
Bradford Leisure (Green)
A • M Peewee A U12
BUFFALO
BUFFALO
TYKE
Team 03
@ Team 02
Elgin Barrow East
ATO • Team 03
Shared Practice with Team 04
Bond Lake Arena
PW
TEAM 04
@ TEAM 01
Tom Graham West
TYKE
Team 04
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO • Team 01
Shared Practice with Team 02
Bond Lake Arena
PW
TEAM 03
@ TEAM 02
Tom Graham West
U8 & U9
TEAM 03
@ TEAM 01
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Bond Lake Arena
U8 & U9
TEAM 02
@ TEAM 04
Elgin Barrow East
A • Peewee A U13
@ King Rebellion13A-P2-RR23-23-0108
Nobleton Rec
A • M Atom A U10
vs Collingwood BluesU10A-QB-38
Elvis Stojko Arena
BB • U16 BB
@ Aurora TigersYS23QA-U16BB-013
Stronach ARC (Toyota (West))
BB • U15 BB
vs King RebellionYS23QA-U15BB-22
Elgin Barrow East
AA • Bantam AA U15
@ Collingwood BluesYS23QA-U15AA-07
Eddie Bush
MD • MD U8
@ Georgina BlazeU8MD047
Ice Palace (Blue)
A • Atom A U11
vs South Simcoe StormU11A-QB-0024
Elvis Stojko Arena
A • Midget A U18
vs Aurora TigersYS23QB-U18A-13
Elgin Barrow East
A • M Bantam A U14
vs Newmarket RenegadesYSQ23-U14A-016
Elvis Stojko Arena
AA • M Peewee AA U12
@ TNT TornadosU12AA-A-RR23-24-127
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
BAN • Team 02
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Midget AA U16
vs Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U16AA-12
Elgin Barrow East
AA • Peewee AA U13
Practice
Elvis Stojko Arena
BAN
Team 03
@ Team 01
Bond Lake Arena
LL • U15 Bantam #1
@ TNT Tornados 3SR23-U15-G1SA1
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
AA • M Bantam AA U14
@ TNT TornadosYSQ23-U14AA-25
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
MID
U18 Midget #1
@ U18 Midget #2
Bond Lake Arena
BB • U18 BB
vs Markham Waxers team 3YS23QB-U18BB-25
Elgin Barrow East
MID
U18 Midget #3
@ U18 Midget #4
Bond Lake Arena
AA • Midget AA U18
@ Markham WaxersYS23QB-U18AA-016
Milliken Mills
LL • U11 Atom
@ Lefroy Ice BreakersSR23-U11-122
SSCC (Lefroy)
A • M Atom A U10
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • M Peewee AA U12
Team Purchased
Ed Sackfield Arena South
SELECT • SELECT • U13 SELECT
vs Whitby Wildcats
Bond Lake Arena
AA • M Atom AA U10
@ South Simcoe StormU10AA-QB-017
Bradford Leisure (Paul Dossey)
A • Peewee A U13
Practice
Tom Graham East
LL • U18 Midget
vs Thornton Tigers 1SR23-U18-G1SD1
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
Practice
Elvis Stojko Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • M Bantam AA U14
Practice
Tom Graham East
BB • U15 BB
Practice
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • Midget A U18
@ Markham WaxersYS23QB-U18A-07
Centennial
A • M Peewee A U12
Practice
Elvis Stojko Arena
LL • U11 Atom
Practice
Tom Graham East
LL • U13 Peewee
vs Innisfil WinterhawksSR23-U13-G1SD2
Bond Lake Arena
Other
GOALIE CLINIC
Elgin Barrow East
A • Peewee A U13
vs King Rebellion13A-P2-RR23-23-0116
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • Bantam AA U15
Practice
Bond Lake Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Elgin Barrow East
LL • U16 Minor Midget
@ TNT TornadosSR23-U16-SC6
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
LL • U15 Bantam #2
Shared Practice with U15 Bantam #1
Tom Graham West
BB • U16 BB
@ Barrie ColtsYS23QA-U16BB-017
Allandale Rec (Blue)
A • M Bantam A U14
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • M Midget AA U16
Practice
Elgin Barrow East
MD • MD U8
Practice
Tom Graham East
MD • MD U9
Practice
Elvis Stojko Arena
A • Atom A U11
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
vs Barrie ColtsU10AA-QB-011
Elvis Stojko Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
AA • Peewee AA U13
vs Markham Waxers13AA-A-RR23-24-115
Tom Graham East
A • M Atom A U10
vs South Simcoe StormU10A-QB-56
Bond Lake Arena
LL • U15 Bantam #2
@ East Gwillimbury Eagles 1SR23-U15-G2SA1
EGSC (West)
A • M Peewee A U12
@ Markham Waxers team 1U12A-PA-RR23/24-0110
Centennial
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
A • Peewee A U13
Practice
Elgin Barrow East
BB • U15 BB
Practice
Tom Graham West
AA • M Midget AA U16
vs Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-10
Tom Graham East
AA • M Bantam AA U14
Practice
Bond Lake Arena
LL • U18 Midget
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U18 BB
@ Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U18BB-30
Stouffville Clippers (CC1)
A • Midget A U18
Practice
Tom Graham West
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Practice
Bond Lake Arena
MD • MD U9
vs Aurora TigersU9MD1220
Elvis Stojko Arena
A • M Atom A U10
Practice
Tom Graham East
A • M Peewee A U12
Practice
Elgin Barrow East
A • M Bantam A U14
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elvis Stojko Arena
LL • U13 Peewee
@ Innisfil WinterhawksSR23-U13-G1SD1
Stroud-Innisfil
AA • Peewee AA U13
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U16 BB
vs King RebellionYS23QA-U16BB-025
Tom Graham East
AA • Bantam AA U15
Practice
Elgin Barrow East
BB • U15 BB
@ Barrie ColtsYS23QA-U15BB-04
Eastview
AA • Midget AA U18
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • M Midget AA U16
Practice
Elgin Barrow East
BB • U18 BB
@ Markham Waxers team 2YS23QB-U18BB-09
Mount Joy
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
MD • MD U9
Practice
Tom Graham East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • M Atom AA U10
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU10AA-QB-030
Stouffville (Pad A)
LL • U13 Peewee
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
@ Aurora TigersU12AA-A-RR23-24-105
Stronach ARC (Pfaff (East))
SELECT • SELECT • U9 SELECT
vs Orillia Terriers
Ed Sackfield Arena South
A • M Peewee A U12
@ Barrie ColtsU12A-PA-RR23/24-0105
Allandale Rec (Blue)
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • Midget AA U18
@ King RebellionYS23QB-U18AA-012
Trisan Centre
TYKE • Team 01
Intrasquad (Team 02 @ Team 01)
Elgin Barrow East
ATO • Team 01
Shared Practice with Team 02
Elvis Stojko Arena
TYKE • Team 03
Intrasquad (Team 04 @ Team 03)
Elgin Barrow East
ATO • Team 03
Shared Practice with Team 04
Elvis Stojko Arena
MD • MD U8
@ Bradford BulldogsU8MD026
Bob Fallis
U8 & U9 • TEAM 01
Intrasquad (Team 04 @ Team 01)
Elgin Barrow East
U8 & U9 • TEAM 02
Intrasquad (Team 03 @ Team 02)
Elgin Barrow East
LL • U11 Atom
vs Lefroy Ice BreakersSR23-U11-121
Elvis Stojko Arena
PW • TEAM 03
Shared Practice with TEAM 04
Tom Graham East
AA • Peewee AA U13
vs Barrie Colts13AA-A-RR23-24-119
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
vs TNT TornadosU11A-QB-004
Elvis Stojko Arena
PW • TEAM 01
Shared Practice with TEAM 02
Tom Graham East
A • M Peewee A U12
vs Markham Waxers team 2U12A-PA-RR23/24-0120
Bond Lake Arena
A • M Atom A U10
@ Collingwood BluesU10A-QB-31
Eddie Bush
A • Midget A U18
vs Markham WaxersYS23QB-U18A-14
Elgin Barrow East
AA • M Midget AA U16
vs Newmarket RenegadesYS23QB-U16AA-11
Elvis Stojko Arena
BAN • Team 01
Practice
Tom Graham East
AA • M Atom AA U10
@ Upper York AdmiralsU10AA-QB-026
Ice Palace (Blue)
BB • U15 BB
@ King RebellionYS23QA-U15BB-13
Trisan Centre
LL • U15 Bantam #1
vs TNT Tornados 3SR23-U15-G1SA2
Bond Lake Arena
A • Peewee A U13
@ Barrie Colts White13A-P2-RR23-23-0102
Allandale Rec (Red)
BAN • Team 02
Shared Practice with Team 03
Tom Graham East
AA • Midget AA U18
vs Markham WaxersYS23QB-U18AA-021
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
vs Barrie ColtsYS23QA-U16BB-024
Elvis Stojko Arena
LL • U16 Minor Midget
vs Bradford BulldogsSR23-U16-SC3
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
@ Markham WaxersU12AA-A-RR23-24-118
Village
A • M Bantam A U14
@ South Simcoe StormYSQ23-U14A-023
Bradford Leisure (Green)
AA • Bantam AA U15
@ Upper York AdmiralsYS23QA-U15AA-24
EGSC (West)
AA • M Bantam AA U14
@ Markham WaxersYSQ23-U14AA-31
Milliken Mills
TYKE
Team 04
@ Team 03
Elgin Barrow East
ATO
Team 03
@ Team 01
Bond Lake Arena
PW
TEAM 04
@ TEAM 02
Tom Graham West
TYKE
Team 02
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO
Team 04
@ Team 02
Bond Lake Arena
PW
TEAM 03
@ TEAM 01
Tom Graham West
U8 & U9
TEAM 03
@ TEAM 02
Elgin Barrow East
U8 & U9
TEAM 01
@ TEAM 04
Elgin Barrow East
MD • MD U8
vs Newmarket RenegadesU8MD102
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
vs Upper York AdmiralsU10AA-QB-012
Elvis Stojko Arena
LL • U13 Peewee
@ Innisfil WinterhawksSR23-U13-G1SD3
Innisfil Rec (Red)
LL • U15 Bantam #2
vs East Gwillimbury Eagles 1SR23-U15-G2SA2
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
@ South Simcoe StormYS23QA-U16BB-030
Bradford Leisure (Paul Dossey)
AA • M Peewee AA U12
vs TNT TornadosU12AA-A-RR23-24-123
Elvis Stojko Arena
A • M Peewee A U12
vs Markham Waxers team 1U12A-PA-RR23/24-0119
Elgin Barrow East
AA • M Bantam AA U14
vs Markham WaxersYSQ23-U14AA-33
Elvis Stojko Arena
AA • M Midget AA U16
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-14
Ice Palace (Blue)
BAN • Team 03
Practice
Bond Lake Arena
AA • Peewee AA U13
vs Markham Waxers13AA-A-RR23-24-117
Elgin Barrow East
AA • Bantam AA U15
vs Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QA-U15AA-20
Elvis Stojko Arena
BAN
Team 02
@ Team 01
Bond Lake Arena
A • M Bantam A U14
vs South Simcoe StormYSQ23-U14A-019
Elgin Barrow East
A • Midget A U18
@ Upper York Admirals Team 1YS23QB-U18A-20
Ice Palace (Blue)
MID
U18 Midget #3
@ U18 Midget #1
Bond Lake Arena
LL • U15 Bantam #1
@ TNT Tornados 3SR23-U15-G1SA3
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #2
Bond Lake Arena
BB • U18 BB
vs Whitchurch-Stouffville ClippersYS23QB-U18BB-21
Elgin Barrow East
A • M Atom A U10
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • M Peewee AA U12
Team Purchased
Ed Sackfield Arena South
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
A • Peewee A U13
Practice
Tom Graham East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
Practice
Elvis Stojko Arena
SELECT • SELECT • U13 SELECT
vs Oshawa
Bond Lake Arena
AA • M Bantam AA U14
Practice
Tom Graham East
LL • U18 Midget
@ Thornton Tigers 1SR23-U18-G1SD2
Thornton
BB • U15 BB
@ South Simcoe StormYS23QA-U15BB-25
Innisfil Rec (Red)
BB • U16 BB
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • M Peewee A U12
Practice
Elvis Stojko Arena
LL • U13 Peewee
Shared Practice with U11 Atom
Tom Graham East
AA • M Peewee AA U12
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-112
Allandale Rec (Blue)
AA • Peewee AA U13
Practice
Bond Lake Arena
Other
GOALIE CLINIC
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
vs Markham WaxersU11A-QB-0025
Elvis Stojko Arena
A • M Bantam A U14
Practice
Ed Sackfield Arena South
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Elgin Barrow East
LL • U15 Bantam #2
Practice
Tom Graham West
AA • Bantam AA U15
Practice
Bond Lake Arena
BB • U16 BB
vs Aurora TigersYS23QA-U16BB-023
Elvis Stojko Arena
AA • M Midget AA U16
Practice
Elgin Barrow East
MD • MD U8
Practice
Tom Graham East
MD • MD U9
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • M Peewee AA U12
@ Barrie ColtsU12AA-A-RR23-24-111
Allandale Rec (Red)
A • Peewee A U13
vs Newmarket Renegades13A-P2-RR23-23-0120
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elvis Stojko Arena
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
LL • U16 Minor Midget
vs TNT TornadosSR23-U16-SC4
Tom Graham East
A • Atom A U11
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Midget AA U16
@ Upper York AdmiralsYS23QB-U16AA-17
Georgina Sutton
AA • M Bantam AA U14
@ Aurora TigersYSQ23-U14AA-27
Stronach ARC (Toyota (West))
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Ed Sackfield Arena South
AA • Peewee AA U13
vs South Simcoe Storm13AA-A-RR23-24-118
Elgin Barrow East
BB • U15 BB
Practice
Tom Graham West
AA • Bantam AA U15
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • M Bantam A U14
@ Aurora TigersYSQ23-U14A-003
Stronach ARC (Toyota (West))
A • Midget A U18
Practice
Tom Graham West
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Practice
Bond Lake Arena
A • M Atom A U10
Practice
Tom Graham East
A • M Peewee A U12
Practice
Elgin Barrow East
A • M Bantam A U14
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elvis Stojko Arena
MD • MD U9
@ Whitchurch-Stouffville ClippersU9MD1RR02
Stouffville (Pad A)
AA • Peewee AA U13
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • Bantam AA U15
Practice
Tom Graham East
AA • M Midget AA U16
Practice
Elgin Barrow East
LL • U16 Minor Midget
@ Bradford BulldogsSR23-U16-SC1
Bradford Leisure (Paul Dossey)
AA • Midget AA U18
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U16 BB
Practice
Tom Graham East
BB • U18 BB
Practice
Elgin Barrow East
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
MD • MD U9
Practice
Tom Graham East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elgin Barrow East
SELECT • SELECT • U13 SELECT
Practice
Ed Sackfield Arena South
Other
DEVELOPMENT CLINIC
Bond Lake Arena
AA • M Midget AA U16
@ Barrie ColtsYS23SFA-U16AA-1
East Bayfield (Purple)
MD • MD U8
vs Georgina Blaze
Elgin Barrow East
MD • MD U9
Practice
Elgin Barrow East
A • M Atom A U10
@ Orillia TerriersU10A-SFA-01
West Orillia (Blue)
AA • Peewee AA U13
vs Newmarket Renegades2024-U13AA-SA2
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
@ Newmarket Renegades2024-U12AA-SB1
Magna (Scotiabank)
A • Atom A U11
@ Orillia TerriersU11A-SFA-40
West Orillia (Blue)
BB • U16 BB
vs Markham Waxers team 2YS23SFA-U16BB-1
Elgin Barrow East
MD • MD U9
vs Barrie Colts MD 1U9MD1RR14
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
vs Newmarket Renegades2024-U12AA-SB2
Elgin Barrow East
MD • MD U8
@ Georgina Blaze
Georgina Ice Palace
A • M Atom A U10
vs Orillia TerriersU10A-SFA-02
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
vs Orillia TerriersU11A-SFA-41
Elgin Barrow East
AA • Peewee AA U13
@ Newmarket Renegades2024-U13AA-SA1
Magna (Honda)
AA • M Midget AA U16
vs Barrie ColtsYS23SFA-U16AA-2
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
@ Markham Waxers team 2YS23SFA-U16BB-2
Angus Glen (1 - West)
AA • M Peewee AA U12
Team Purchased
Ed Sackfield Arena South
SELECT • SELECT • U13 SELECT
Practice
Bond Lake Arena
A • M Atom A U10
Practice
Tom Graham East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
Practice
Elvis Stojko Arena
A • Peewee A U13
Practice
Bond Lake Arena
LL • U16 Minor Midget
Practice
Tom Graham East
BB • U15 BB
Practice
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • M Peewee A U12
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • M Peewee AA U12
@ Newmarket Renegades2024-U12AA-SB3
Ray Twinney (1)
MD • MD U9
Practice
Bond Lake Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Elgin Barrow East
LL • U13 Peewee
Shared Practice with U11 Atom
Elvis Stojko Arena
A • M Bantam A U14
Practice
Ed Sackfield Arena South
LL • U15 Bantam #2
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • Bantam AA U15
Practice
Bond Lake Arena
BB • U16 BB
Practice
Elgin Barrow East
Cancelled
Home Playoff Game
BB • U16 BB
vs Markham Waxers team 2YS23SFA-U16BB-3
Elgin Barrow East
AA • M Midget AA U16
Practice
Elvis Stojko Arena
Cancelled
Away Playoff Game
A • M Atom A U10
@ Orillia TerriersU10A-SFA-03
West Orillia (Blue)
MD • MD U9
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elvis Stojko Arena
MD • MD U8
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • M Bantam A U14
Practice
Tom Graham East
A • Atom A U11
@ Orillia TerriersU11A-SFA-42
West Orillia (Blue)
AA • M Bantam AA U14
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U15 BB
Practice
Tom Graham West
LL • U18 Midget
Practice
Tom Graham East
Cancelled
Away Playoff Game
AA • M Midget AA U16
@ Barrie ColtsYS23SFA-U16AA-3
Allandale Rec (Red)
A • Midget A U18
Practice
Tom Graham West
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Practice
Bond Lake Arena
LL • U11 Atom
Practice
Elvis Stojko Arena
A • M Atom A U10
Practice
Tom Graham East
A • M Peewee A U12
Practice
Elgin Barrow East
A • M Bantam A U14
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • Bantam AA U15
Practice
Tom Graham East
AA • Midget AA U18
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U16 BB
Practice
Tom Graham East
BB • U18 BB
Practice
Elgin Barrow East
SELECT • SELECT • U13 SELECT
BRADFORD
BRADFORD
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Newmarket
Newmarket
A • Atom A U11
Practice
Ed Sackfield Arena South
MD • MD U9
Practice
Tom Graham East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Peewee AA U12
Practice
Elgin Barrow East
SELECT • SELECT • U13 SELECT
BRADFORD
BRADFORD
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Newmarket
Newmarket
TYKE • Team 03
Intrasquad (Team 04 @ Team 03)
Elgin Barrow East
ATO • Team 03
Shared Practice with Team 04
Elvis Stojko Arena
TYKE • Team 01
Intrasquad (Team 02 @ Team 01)
Elgin Barrow East
ATO • Team 01
Shared Practice with Team 02
Elvis Stojko Arena
U8 & U9 • TEAM 02
Intrasquad (Team 02 @ Team 03)
Elgin Barrow East
U8 & U9 • TEAM 01
Intrasquad (Team 04 @ Team 01)
Elgin Barrow East
PW • TEAM 01
Shared Practice with TEAM 02
Tom Graham East
MD • MD U9
@ TNT TornadosU9MD1RR01
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
PW • TEAM 03
Shared Practice with TEAM 04
Tom Graham East
A • Atom A U11
@ Barrie ColtsU11A-F-19
Peggy Hill (Arena 1)
BAN • Team 01
Practice
Tom Graham East
AA • Peewee AA U13
@ King Rebellion2024-U13AA-C1
Nobleton Rec
BAN • Team 02
Shared Practice with Team 03
Tom Graham East
BB • U16 BB
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-1
Centennial
SELECT • SELECT • U13 SELECT
BRADFORD
BRADFORD
SELECT • SELECT • U9 SELECT
Newmarket
Newmarket
TYKE
Team 03
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO
Team 03
@ Team 01
Bond Lake Arena
PW
TEAM 03
@ TEAM 01
Tom Graham West
TYKE
Team 04
@ Team 02
Elgin Barrow East
ATO
Team 04
@ Team 02
Bond Lake Arena
PW
TEAM 04
@ TEAM 02
Tom Graham West
U8 & U9
TEAM 03
@ TEAM 01
Elgin Barrow East
LL • U11 Atom
Practice
Bond Lake Arena
U8 & U9
TEAM 04
@ TEAM 02
Elgin Barrow East
MD • MD U8
Practice
Elgin Barrow East
MD • MD U9
vs Newmarket Renegades WhiteU9MD1RR06
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
vs Barrie ColtsU11A-F-20
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
vs Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-2
Elgin Barrow East
BAN • Team 03
Practice
Bond Lake Arena
BAN
Team 02
@ Team 01
Bond Lake Arena
MID
U18 Midget #2
@ U18 Midget #1
Bond Lake Arena
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #3
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Team Purchased
Ed Sackfield Arena South
AA • Peewee AA U13
vs King Rebellion2024-U13AA-C2
Elvis Stojko Arena
AA • M Atom AA U10
Practice
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
Practice
Elgin Barrow East
A • Atom A U11
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Elvis Stojko Arena
LL • U11 Atom
Practice
Bond Lake Arena
LL • U16 Minor Midget
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Elgin Barrow East
LL • U11 Atom
vs Innisfil Winterhawks 1SR23-U11-G1SA1
Bond Lake Arena
Cancelled
Away Playoff Game
A • Atom A U11
@ Barrie ColtsU11A-F-21
Allandale Rec (Red)
LL • U16 Minor Midget
vs TNT TornadosSR23-U16-C1
Bond Lake Arena
Cancelled
Away Playoff Game
AA • Peewee AA U13
@ King Rebellion2024-U13AA-C3
Nobleton Rec
SELECT • SELECT • U13 SELECT
@ Guelph
Centennial Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
@ Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-3
Mount Joy
No events for Fri, Mar 22, 2024
TYKE
Team 02
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO
Team 02
@ Team 01
Elvis Stojko Arena
TYKE
Team 04
@ Team 03
Elgin Barrow East
ATO
Team 03
@ Team 04
Elvis Stojko Arena
U8 & U9
TEAM 04
@ TEAM 03
Elgin Barrow East
MD • MD U8
@ Bradford Bulldogs
Bob Fallis
U8 & U9
TEAM 02
@ TEAM 01
Elgin Barrow East
PW
TEAM 03
@ TEAM 04
Tom Graham East
MD • MD U8
@ TNT Tornadoes
Bob Fallis
MD • MD U9
@ Barrie Colts MD 1U9MD1CS01
Allandale Rec (Red)
PW
TEAM 01
@ TEAM 02
Tom Graham East
LL • U16 Minor Midget
@ TNT TornadosSR23-U16-C2
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
BAN
Team 03
@ Team 02
Tom Graham East
A • Atom A U11
Practice
Elgin Barrow East
BAN • Team 01
Practice
Tom Graham East
SELECT • SELECT • U13 SELECT
vs Lindsay
Tom Graham West
BB • U16 BB
vs Markham Waxers team 1YS23FA-U16BB-4
Elgin Barrow East
TYKE
Team 04
@ Team 02
Elgin Barrow East
ATO
Team 02
@ Team 03
Bond Lake Arena
PW
TEAM 02
@ TEAM 03
Tom Graham West
TYKE
Team 03
@ Team 01
Elgin Barrow East
ATO
Team 01
@ Team 04
Bond Lake Arena
PW
TEAM 04
@ TEAM 01
Tom Graham West
U8 & U9
TEAM 04
@ TEAM 02
Elgin Barrow East
U8 & U9
TEAM 03
@ TEAM 01
Elgin Barrow East
AA • Peewee AA U13
Practice
Elgin Barrow East
LL • U11 Atom
@ Innisfil Winterhawks 1SR23-U11-G1SA2
Innisfil Rec (Red)
SELECT • SELECT • U9 SELECT
@ Orillia Terriers
Orillia (Rotary Arena)
MD • MD U9
vs Barrie Colts MD 1U9MDCS02
Elvis Stojko Arena
BAN • Team 02
Practice
Bond Lake Arena
BAN
Team 03
@ Team 01
Bond Lake Arena
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #1
Bond Lake Arena
MID
U18 Midget #3
@ U18 Midget #2
Bond Lake Arena
LL • U16 Minor Midget
vs TNT TornadosSR23-U16-C3
Bond Lake Arena
AA • M Peewee AA U12
Team Purchased
Ed Sackfield Arena South
A • Atom A U11
Practice
Bond Lake Arena
AA • M Atom AA U10
vs Caledon Hawks
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • Peewee AA U13
Practice
Tom Graham West
A • Atom A U11
Practice
Ed Sackfield Arena South
AA • M Atom AA U10
Practice
Elgin Barrow East
A • M Atom A U10
Practice
Bond Lake Arena
LL • U16 Minor Midget
Practice
Bond Lake Arena
AA • Peewee AA U13
vs Caledon Hawks
Elgin Barrow East
BB • U16 BB
Practice
Ed Sackfield Arena South
A • Atom A U11
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
A • Atom A U11
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
A • Atom A U11
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
SELECT • SELECT • U13 SELECT
@ Barrie Colts
East Bayfield ( Green )
BB • U16 BB
Meeting Room
EBE MEETING ROOM
AA • Peewee AA U13
Practice
Elgin Barrow West
BB • U16 BB
Practice
Elvis Stojko Arena
AA • Peewee AA U13
Practice
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
Practice
Ed Sackfield Arena South
BB • U16 BB
Practice
Elgin Barrow East
MARY PARKINSON MEMORIAL "AA"
AA • M Atom AA U10
RICHMOND HILL
RICHMOND HILL
BB • U16 BB
Meeting Room
EBE MEETING ROOM
MID
U18 Midget #3
@ U18 Midget #1
Tom Graham West
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #2
Tom Graham West
MARY PARKINSON MEMORIAL "AA"
AA • M Atom AA U10
RICHMOND HILL
RICHMOND HILL
AA • Peewee AA U13
OMHA CHAMPIONSHIPS
OAKVILLE
BB • U16 BB
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
AA • M Atom AA U10
@ Guelph Gryphons1
Ed Sackfield Arena South
AA • M Atom AA U10
@ TNT Tornadoes2
Elvis Stojko Arena
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #3
Elgin Barrow East
MID
U18 Midget #2
@ U18 Midget #1
Elgin Barrow East
MARY PARKINSON MEMORIAL "AA"
AA • M Atom AA U10
RICHMOND HILL
RICHMOND HILL
AA • Peewee AA U13
OMHA CHAMPIONSHIPS
OAKVILLE
BB • U16 BB
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
AA • M Atom AA U10
vs Stouffville Clippers3
Elvis Stojko Arena
U8 & U9 • TEAM 01
Shared Practice with TEAM 03
Elvis Stojko Arena
PW • TEAM 01
Shared Practice with TEAM 04
Ed Sackfield Arena South
ATO • Team 01
Shared Practice with Team 04
Elgin Barrow East
BAN
Team 03
@ Team 02
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
@ Sudbury Wolves4
Elvis Stojko Arena
MID
U18 Midget #4
@ U18 Midget #1
Elgin Barrow East
MID
U18 Midget #3
@ U18 Midget #2
Elgin Barrow East
MARY PARKINSON MEMORIAL "AA"
AA • M Atom AA U10
RICHMOND HILL
RICHMOND HILL
AA • Peewee AA U13
OMHA CHAMPIONSHIPS
OAKVILLE
BB • U16 BB
OMHA CHAMPIONSHIPS
WHITBY
TYKE
Team 02
@ Team 01
Elgin Barrow East
TYKE
Team 04
@ Team 03
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
@ TBD 5
TBD
U8 & U9
TEAM 01
@ TEAM 03
Elgin Barrow East
ATO
Team 04
@ Team 01
Elgin Barrow East
PW
TEAM 04
@ TEAM 01
Elgin Barrow East
BANTAM U15
TBA Game (TBD @ TBD)
Elgin Barrow East
AA • M Atom AA U10
@ TBD 6
TBD
Other
vs TBA
Elgin Barrow East
No events for Mon, Apr 08, 2024
No events for Tue, Apr 09, 2024
No events for Wed, Apr 10, 2024
MARY PARKINSON MEMORIAL "A"
MARY PARKINSON MEMORIAL "A"
MARY PARKINSON MEMORIAL "A"
MARY PARKINSON MEMORIAL "A"